T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Konya İl Sağlık Müdürlüğü Akşehir Devlet Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Konya İl Sağlık Müdürlüğü Akşehir Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Akşehir Sağlığı Masaya Yatırıldı.

Güncelleme Tarihi: 30/04/2018

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, hizmet başkanları ve başkan yardımcıları, Akşehir’i ziyaret ederek, ilçede yer alan sağlık tesislerinde incelemelerde bulundular
Program kapsamında, Akşehir Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde tedavi gören hastaların el emeği ürünlerinden oluşan serginin açılışı da gerçekleştirildi.

Akşehir değerlendirmelerine ilk olarak Akşehir Devlet Hastanesi’nden başlayan Prof. Dr. Koç ve beraberindeki heyet burada Hastane Başhekimi Uz. Dr. Bülent Erdem tarafından gerçekleştirilen sunumu takip ettiler. Hastanenin 2017 yılı istatistiklerinin değerlendirildiği sunumun ardından 2018 yılı hedefleri ve bu yıl içerisinde hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında da hastane idarecileri ile fikir alışverişinde bulunuldu.

ERDEM: ‘ÇALIŞMALARI HIZLANDIRACAĞIZ’

2017 yılında toplam 557 bin 173 hastaya sağlık hizmeti verdiklerini vurgulayarak sunumuna başlayan Başhekim Erdem, yönetim olarak 2018 yılında da önemli projelere imza atmak istediklerini söyledi. 2018 yılı için hastane yönetimi olarak belirledikleri hedefler gerçekleştirmek istediklerini söyleyen Erdem, “İl Sağlık Müdürümüz ve diğer yöneticilerimizle birlikte hastanemize ek hizmet binası yapılabilmesi için bu sene çalışmalarımızı hızlandıracağız ve planlamalarımızı tamamlayacağız. Bunun yanı sıra 8 yataklı palyatif servisimizi de en kısa sürede 16 yatağa çıkartmak için gerekli adımları atacağız” dedi.

Akşehir Sağlığı Masaya Yatırıldı
resim101.JPG

aksehir’e-saglik--(3).jpg